Biofotony

Biofotony

Wszyscy jesteśmy nosicielami światła

Profesor Fritz Albert Popp wyjaśnia: “Co minutę nasze organizmy muszą wymieniać blisko dziesięć milionów komórek. Jest oczywiste, że informacja wymagana do zrealizowania tak olbrzymiego zadania może być przetwarzana tylko z szybkością światła. Najwyraźniej tak przytłaczająca ilość przepływu sygnałów i przetwarzania danych wewnątrz każdego żyjącego organizmu – ludzkiego, zwierzęcego, roślinnego – jest osiągana dzięki biofotonom i to z wysoką precyzją. Te najbardziej mikroskopijne, koherentne promienie światła są odpowiedzialne za istnienie i działanie sieci informacji, łączące wszystkie żyjące komórki w organizmie. Pozwalają tak samo na stałe, nieutrudnione i inteligentne uaktualnianie danych”.

Według prof. dr n. med Valerii Szedlak-Vadocz, rośliny oceaniczne szczególnie silnie przekształcają tę skoncentrowaną energię słoneczną w składniki, z których zbudowane są ich komórki i tkanki. W ten sposób energia słońca jest przenoszona w roślinne biofotony. Spożywając surowe pokarmy, również algi, jako składniki Ocean21 bogate w takie składniki, otrzymujemy pokaźną dostawę biofotonów słonecznych. Bez względu na to, jak nieprawdopodobne może się to wydawać, wewnątrz naszych komórek zdecydowanie istnieje światło. W rzeczywistości to właśnie światło może być podstawą komunikacji komórkowej.  Wszystkie żyjące istoty są “nosicielami światła”.

 Dzięki zawartości biofotonów, chlorofil posiada zdolność prowadzenie reakcji fotochemicznej, której energia kumuluje się w trwałych związkach biochemicznych. Glonom ten związek jest niezbędny do przyswajania promieni słonecznych i ich zamianę na skoncentrowaną energię, z której korzystamy, stosując OCEAN21.

Biopierwiastki w algach

Algi są najbogatszym źródłem przyswajalnych minerałów na całej naszej planecie.

Pierwiastki i sole mineralne w morskiej wodzie posiadają niezwykłe zdolności umożliwiające poprawę stanu gleby, zwiększenia zbiorów, a także utrzymywanie w zdrowiu organizmów ludzi i zwierząt. Pierwiastki te mają dobroczynny wpływ na rośliny w tym glony morskie.

Sole mineralne zawarte w morskiej wodzie i algach mają korzystne działania na biopole magnetyczne naszych komórek, co odczuwamy w poczuciu poprawy zdrowia i dobrostanu. Zdrowy organizm na bieżąco powinien otrzymywać te sole, które gwarantują mu właściwe funkcjonowanie. Niedobór biopierwiastków, to w konsekwencji m.in. wypadanie włosów, bezsenność, brak apetytu, utrata wagi ciała, osłabienie, opuchlizna, anemia, alergia, astma, nowotwory, stany zapalne i wiele innych dolegliwości. Pewnie każdy z nas słyszał o pozytywnym wpływie na nasz organizm pierwiastków chemicznych tzw. metali, które ze względu na własności fizyczne oraz chemiczne odróżniają się od pozostałych pierwiastków, tzw. niemetali.  Większość pierwiastków w układzie okresowym to metale. Metale są substancjami, które w stanie skondensowanym odznaczają się posiadaniem w sieci krystalicznej niezwiązanych z określonymi atomami elektronów (swobodnych elektronów) zdolnych do poruszania się w całej objętości danego metalu.

Wśród większości metali wymienia się następujące ich własności cenne dla komórek organizmów żywych m.in. bardzo dobre przewodnictwo elektryczne i dobre przewodnictwo cieplne oraz alkaliczny działanie w kwaśnym środowisku poprzez wodorotlenki (tlenki metali wraz z wodą), które tworzą zasadowy charakter powstałego związku chemicznego. Wśród nich znajdują się mineralne nadprzewodniki wchodzące w skład pierwiastków zwanych ORMUS (Pierwiastki Jednoatomowe o poprzestawianych Orbitach czyli Orbitally Re-arranged Monatomic Elements –  ORME), posiadające niezwykłe właściwości zdrowotne, będące sekretnem długiowieczności starożytnych kultur, stanowiące specjalne pożywienie – tzw. White Powder Gold Manna (ormus gold).