OxyMax – tlen w płynie

OxyMax – tlen w płynie

Info: +48 509 970 880

„Dajcie mi możliwość dostarczenia do organizmu wystarczającej ilości tlenu,
 a ja wzniecę w nim ogień

 – ojciec medycyny: Hipokrates

Trudno wyobrazić sobie sportowca osiągającego doskonałe efekty bez doładowania tlenowego, co oznacza, ze tlen znacznie zwiększa wydolność organizmu, nie tylko u sportowców – to naturalny doping.

Dotlenienie kory mózgowej intensywnie poprawia koncentrację i pamięć, a zatem osoby uczące się i przygotowujące do egzaminy mają złoty środek, by w krótkim czasie przyswoić znacznie więcej materiału niż inni bez doładowania tlenowego.

Dostarczenie tlenu do krwioobiegu znacznie ułatwia pracę choremu sercu, tak, więc osoby z chorobą wieńcową, w stanach przez i pozawałowych koniecznie powinny dostarczać tlen w większych ilościach – jest w tych stanach cudownym lekiem.

Osoby z problemami układu oddechowego m. in.: astmatycy, alergicy i inni, odczuwają znaczną poprawę w oddychaniu już po niewielkiej ilości OxyMax.

Pomyśl jednak i zastanów się jak tlen wdychany, który przedostaje się do krwioobiegu, może dotrzeć do kory mózgowej i serca?

Czy przemieszcza się , a jeśli tak to w jaki sposób w części niedrożnym – w chorych miejscach układem krwionośnym?

Przecież powstały blokady – powstało niedotlenienie i jego dostarczenie w tradycyjny sposób jest niemożliwe do miejsc, które bardzo potrzebują tlenu – z tego powodu powstała choroba!

Co zatem możesz zrobić? Jak sobie pomóc?

Stabilizowany tlen OxyMax przedostaje się niemal w natychmiastowy sposób, w ciągu kilkudziesięciu sekund do chorych miejsc, do serca i kory mózgowej płynami ustrojowymi (również poza układem krwionośnym).  Tlen OXYMAX jest w formie uwodnionej – płynnej. Czy rozumiesz, co oznacza natychmiastowe podanie OxyMax w chwili zawału lub udaru?

Każda osoba zagrożona tym problemem zdrowotnym powinna ze sobą nosić to niewielkie (60 ml) opakowanie, które stosowane 3 x dziennie po 20 kropli wystarcza na 40 dni kuracji.

Kuracja ta jest znacznie tańsza od tradycyjnego zabiegu w kawiarence tlenowej, a jej dzienny koszt nie przekracza 5 PLN (przy stosowaniu 3 x dziennie po 20 kropli dziennie).

Dodatkowo tlen w płynnym koncentracie, wspomaga leczenie np. pasożytów z układzie trawienia oraz trudno gojących się ran.

Podczas stosowania OxyMax należy pamiętać, żeby 15-20 kropli rozpuścić w wodzie, ale kolejność musi być następująca: wlej do pustej szklanki OxyMax i dopiero wówczas nalej wody. NIE ODWROTNIE!