HISTORIE KLIENTÓW cz. 2

HISTORIE KLIENTÓW cz. 2

Subject: doletgliwości jelitowe, biegunka, chrzakanie

Twoje pytanie: Witam i proszę o poradę. Mąż ma 45 lat, męczą go od pewnego
1.czasu dolegliwości jelitowe-1. przepełnienie , luźne stolce kilka razy
dziennie, zgaga
2.ciągłe pochrząkiwania i odpluwanie flegmy
3.bóle stawów
4.ogólne przemęczenie (można powiedzieć że mąż pracuje na 2 etaty)
Proszę polecić mi odpowiednie produkty.
Pozdrawiam. Barbara B

ODPOWIEDŹ

Witam

Odpowiem zgodnie z wytyczonymi przez Panią punktami:

  1. przepełnienie, luźne stolce kilka razy dziennie, zgaga

Jest zaburzona poważnie mikroflora, być może z powodu złego odżywiania, a może jakieś leki i antybiotyki. Z pewnością przyjaznej flory jest niewiele i nie radzi sobie i utrzymaniem stolca. Do tego może być mąż zainfekowany pasożytami.
Zgaga świadczy o tym, iż może mieć grupę krwi O lub B, ale również o tym, iż pożywienie jest nieprawidłowe ( być może za dużo mleka i jego przetworów, może za dużo słodyczy?), a może mieć problemy z helicobacter pylorii.

Podajemy:
uderzeniowo – ParaProteX 3 x po 3 przez pierwsze 4 kilka dni, a później 3 x po 2 tabl. – profilaktycznie na helicobacter i na drożdżaki i inne pasożyty – dużo popijać wodą.
Przez kilka dni może mąż czuć niewielkie otępienie koncentracji, ale zminimalizuje to wypijaąc większe ilości czystej wody.

Green Care – 3 x po 2 tabl. na zgagę, profilaktycznie na helicobacter i na drożdżaki

AC Zymes – 3 x dziennie minimum po 2 kapsułki przez posiłkami, a podczas biegunki podajemy przez kilka dni do tygodnie czasu podwójne dawki tj. 3 x dziennie po 4 kapsułki.
We wszystkich w.w przypadkach infekcji, należy pilnie wprowadzić mikroflorę.

===============================

2. ciągłe pochrząkiwania i odpluwanie flegmy

To znaczy, że organizm chce się z czegoś oczyścić – podobnie w.w rozwolnienie stolca jest obrona od toksyn – organizm szybciej chce wyrzucić z siebie trutki i wybite pasożyty.
Kaszel, chrząkanie to informacja o tym, iż jakieś infekcje zalegają również w układzie oddechowym.

Można to wszystko połączyć z infekcją glistami, biegunka w jelicie gdzie bytują dorosłe osobniki tzw. ascaris – glisty i wytwarzają jaja, w ich larwy wędrują właśnie z jelita do układu oddechowego, aby w plwocinie zostać połknięte, dostać się do żołądka ( stad może być efekt zgagi), a dalej do jelita, gdzie urosną do osobników dorosłych itd…

Jednak to tylko domniemania po dolegliwościach Pani męża. Cokolwiek jest ich przyczyną, nazywa się „pasożyty”.

Dobrze wiedzieć dokładniej co jest dolegliwością Pani męża, zatem można zrobić kilka badań na obecność pasożytów w stolcu. Niestety jedno badanie często nie wystarcza. Rekordzistka zrobiła ich 22, bo źle się czuła i poszukiwała pasożyta, który jej dokucza. Glista wyszła w 22 badaniu kału.

Podajemy jak wyżej: ParaproteX, AC Zymes, Green Care, oraz:

Nopalin 2 x po 2 tabl. między posiłkami
C 1000 – 2 x dziennie po 3 tabl. rano i wieczorem
OXYMAX – 2 x dziennie po 20 kropli i zalewać czysta wodą mineralną.
Garlic Caps

Jeśli wiemy, że przyczyną dolegliwością są również glisty, warto podawać też wymiennie za Garlic Caps – White willow, który również pomaga w bólach stawów

===============================

3.bóle stawów

Jeśli w organizmie są pasożyty, to rozsiewa się ogromną ilość toksyn, a częstą dolegliwością są właśnie bóle stawowe. Zakwaszenie organizmu toksynami powoduje ogólne osłabienie odporności, organizm przestaje się bronić, a do tego dochodzi zatrucie – acidoza.
Jeśli w organizmie jest acidoza, to jony wapnia sa pobierane z układu kostno-stawowego, aby przeciwdziałać zakwaszeniu – w celu neutralizacji – co dalej?

Odwapnia się organizm, a szczególnie kościec powodując bóle, a do tego w miejsce braków minerałów wchodzą toksyczne związki.

Do całości bardzo pomocny będzie Strong Bones, który pomoże szybko przywrócić prawidłowe środowisko w jelicie, będzie wspierał przyjazne bakterie acidophilne, a przede wszystkim będzie odkwaszał organizm ze złogów toksycznych związków.
Strong Bones podajemy 3 x dziennie po 2 kapsułki przed posiłkami, najlepiej z AC Zymes.
Po 2 miesięcznej kuracji ParaProteX, proszę zrobić przerwę i wymienić na około miesiąc czasu ten produkt na Pure Yucca w celu wyczyszczenia złogów z jelita oraz w celu oczyszczenia stawów

Po tym, okresie, należy znów wrócić do ParaProteX, gdyż z pasożytami walczy się długo – pozostawiają w organizmie kolejne pokolenie, które w tym czasie potrafi się już rozwinąć – należy taką kuracje przeprowadzać kilka razy prawie przez rok z tym, iż jeśli dolegliwości będą mniejsze, zmniejsza się tez dawki, a jeśli dolegliwości już nie występują – podaje się jeszcze przez kilka miesięcy tylko dawki profilaktyczne opisane na opakowaniu.

Jeśli będzie Panią stać, można dodać do kuracji 2 x po 1 kapsułki OMEGA3 w silnym koncentracie, która poprawi stan spawów.

===============================

4.ogólne przemęczenie (można powiedzieć że mąż pracuje na 2 etaty)

To normalne – biegunka powoduje złe wchłanianie składników pokarmowych, a raczej ich wyrzucanie z organizmu. Brak prawidłowej flory nie pozwala na wchłanianie się witamin i minerałów w odpowiedniej ilości i organizm jest niedożywiony.
Jeśli taki stan będzie się utrzymywał długo, to mąż wykończy swoje zdrowie i zapadnie na jakąś poważną chorobę – może to być choroba układu nerwowego, serca, płuc, układu kostnego lub nowotwór. Złe odżywianie organizmu, braki odpowiednich soli mineralnych czy witamin niosą za sobą wiele poważnych dolegliwości.

Dodatkowo zatrucie toksynami bardzo osłabia organizm, jak również koncentrację i daje złe samopoczucie. Pilnie należy oczyścić organizm z pasożytów i ich toksyn.

W tym celu warto wykorzystać w.w produkty, a jeśli państwa będzie stać to można dodać OCEAN21 i stosować go minimum 1 x dziennie po 30ml w dawce oszczędnej na noc.

Najkorzystniejsza dla Pani męża byłaby multiwitamina Super Mega 50, bogata w minerały i witaminy w większej dawce, aby dać szanse organizmowi na wchłonięcie choćby części. Za małych dawek innych multiwitamin wchłania się śladowe ilości, których mąż nawet nie odczuje.
Do czasu znaczącej poprawy stanu jelit proszę podawać Super Mega 50 – ta multiwitamina jest wyjątkowa – porządnie dożywi Pani męża i będzie miał siły na cały dzień aby pracować spranie i mieć dużo koncentracji nawet na 3 etaty. To wspaniały produkt dla osób intensywnie pracujących.

==============================

Proszę pamiętać, iż jeśli w organizmie sa glisty, lamblie, czy tez inne pasożyty, a jelito cierpi na brak równowagi, to w parze zawsze idą drożdżaki. Zatem nawet po wybiciu glisty czy lamblii, które w tej chwili męczą prawdopodobnie Pani męża, na długo jeszcze w jelicie pozostaną drożdżaki. Drożdżaki podobnie jak robaki ,, pozostawiają swoje kolejne pokolenie w postaci zarodników. Te z kolei bytują w organizmie do 2 lat, zatem cała infekcja przy braku dbałości od żywienie i profilaktykę, w ciągu tych 2 lat może się powtarzać nawet kilkakrotnie.

Zatem po wybiciu pasożytów, po uzyskaniu równowago w organizmie i jelicie, należy jeszcze długo stosować profilaktykę i odpowiednią dietę.
Dlatego tak często tez medycyna klasyczna jest nieskuteczna – wybijanie lekami chemicznymi przez kilka dni i tyle kuracji, a ludzie narzekają, iż infekcja znów powróciła i wciąż latami powraca…

Trzeba pracować nad swoim organizmem i mieć świadomość, iż pasożyty tak jak wszystko w przyrodzie – chcą przetrwać. Pozostawiają po sobie kolejne pokolenie, a to czeka na moment, kiedy osłabnie nasz układ obronny, kiedy zachorujemy na przeziębienie, źle się odżywimy, będziemy mieli braki minerałowe i wtedy… zaatakują ponownie.

W przyszłości warto też pamiętać o profilaktyce układu trawienia, szczególnie przy niesystematycznym odżywianiu i nieprawidłowym, warto stosować Liver Aid i Super Mega 50 oraz Nopalin i AC Zymes jako profilaktykę na długo.

Pozdrawiam
Renata Zarzycka


Mam problem z częstymi chorobami mojej 7 letniej córki.
Praktycznie od urodzenia (konkretnie od 2 tygodnia życia z małymi  przerwami) choruje na zapalenie górnych dróg oddechowych. Nie pomagają żadne lekarstwa antybiotyki, syropy, wizyty w grocie solno- jodowej, zioła np. Alveo, szczepionki na uodpornienie typu Broncho – Vaxom. Proszę o pomoc, nie mam już sił.

Krystyna M.

Odp.

Tego typu przewlekłe infekcje mogą świadczyć o obecności pasożytów w układzie trawienia oraz oskrzelach i płucach, a u starszych dzieci często świadczą o obecności lamblii.


„Mój 8 letni od 2 roku życia ma stwierdzoną alergię pokarmową. Co jakiś czas nęka go biegunka i ból brzucha. Trwa to po kilka dni, dziecko ma wtedy rygorystyczną dietę, bierze Debridat, Lakcidofil. Był w szpitalu , bo doszło do odwodnienia organizmu. Kolejny ogromny problem to, że podanie jakichkolwiek leków przy anginie czy zapaleniu oskrzeli kończy się ostrą biegunką i tak się z niego leje dokąd bierze lekarstwa.

Jest na diecie zgodnej z grupą krwi (O). Ma 126 cm. wzrostu i waży 26 kg.

Proszę o radę. Dziecko jest wyczerpane biegunkami, a ja w dole psychicznym.

B.B.