Carrot Extrakt

Powrót na stronę główną OCEAN 21

Ekstrakt z marchwi jest najlepszym środkiem na odtruwanie tkanek. Alkalizuje, oczyszcza, krzepi i pobudza wszystkie układy organizmu, wyczerpane i chore z powodu braku surowych produktów w pożywieniu współczesnego człowieka. Wiadomo – „martwe nie buduje życia”.
Daniel Reid w książce Tao Zdrowia opisuje, iż marchew najskuteczniej ze wszystkich soków warzywnych odtruwa ustrój i regeneruje chore komórki. Ma szczególnie dobry wpływ na nadnercza, współodpowiedzialne za sprawne działanie całego układu dokrewnego. Odtruwa wątrobę, dba o jej regenerację oraz sprawną pracę jako filtr krwi z toksyn. Obniża zbyt wysokie zakwaszenie krwi, które towarzyszy toksemii. Dzięki czystej krwi, ciała odpornościowe szybciej mogą dotrzeć do chorych tkanek organizmu, odkwaszać je i regenerować.

Ekstrakt z marchwi odtruwa jelito grubechroni śluzówkę i przywraca jego normalną pracę likwidując zaparcia. Poprzez odkażenie niższych partii jelit, usunięcie źródeł zatrucia w jelicie grubym, zapobiega chorobom: Crohnaceliakiauchyłkowośćstany zapalne, wrzody i rak jelita grubego. Zobojętnienie kwasów likwiduje gazy i poprawia perystaltykę jelit. Odtruwanie jelit uwalnia krew od szkodliwych jadów, przywraca równowagę pH (Homeostazę). Koryguje zaburzenia cyklu miesiączkowego i wspomaga leczenie niepłodności. Biorąc pod uwagę ścisły związek jelita z układem limfatycznym, ma to ogromne znaczenie na sprawne oczyszczanie układu oddechowego, naczyń limfatycznych gardła, zatok, nosa, mózgu przeciwdziałając gromadzeniu się śluzów, stanom zapalnym ucha środkowego, oskrzeli, płuc, powiększaniu migdałków, astmie i tworzeniu się cyst. Dzięki temu układ oddechowy oraz noso-gardziel nie musi spełniać w nadmiarze funkcji wydalniczych jak „koło ratunkowe” w mechanizmie oczyszczania organizmu. Płuca, oskrzela i nos, to ostatnie – awaryjne kanały oczyszczania organizmu.

Ekstrakt marchwi zawarty w Ocean21, dostarcza chorym komórkom sporych ilości łatwo przyswajalnych witamin i makro- i mikroskładników oraz aktywnych enzymów. Składniki te pozwalają chorym komórkom pozbyć się toksycznych jadów i nabrać sił. Wspomagają leczenie alergii, wrzodów żołądka i dwunastnicy, obniżają kwasowość żołądka w nadkwasocie, refluksie żołądka. Pomagają również w leczeniu chorób nowotworowych, a szczególnie płuc, pęcherza i układu trawienia. Pewien Amerykanin Jay Kordish w wieku 25 lat wyleczył się z nowotworu pęcherza popijać szklankę soków warzywnych z dużą ilością marchwi 13 razy dziennie co godzinę, wg. zaleceń dr Maxa Gersena.  Forma liofilizowana wyciągu z marchwi – w 1 miarce 30ml Ocean21 znajduje się aż 350 mg liofilizowanego ekstraktu z marchwi, co sprawia, iż podawanie 2-3 razy dziennie po 30ml OCEAN21, powinno dostarczyć odpowiedniej ilości ekstraktu do leczenia chorób nowotworowych.

Ekstrakt marchwi z Ocean21, odtruwa nerki i alkalizuje cały układ moczowy, który przechodzi u mężczyzn przez gruczoł krokowy. W ten sposób sprzyja pielęgnacji oraz zapobiega przerostowi i zapaleniu gruczołu krokowego (prostaty). Dzięki alkalizacji nerek i narządów płciowych, ekstrakt z marchwi jest pomocny w leczeniu chorób układu moczowo-rozrodczego u kobiet. Zapobiega częstym infekcjom pęcherza oraz powoduje usuwanie kwaśnego – żrącego śluzu z układu rozrodczego. Rozpuszcza kryształki kwasu moczowego odłożone w mięśniach i w nerkach, usuwa szkodliwe substancje, które gromadząc się, mogą powodować osłabienie mięśni w tym mięśnia sercowego, wady serca, podagrę, reumatyzm, zmęczenie i bolesność mięśni. Zawiera dużo potasu dzięki czemu pomaga usuwać złogi z naczyń krwionośnych, wzmacnia osocze oraz zwiększa zawartość hemoglobiny we krwi. Zmniejsza zwapnienie naczyń, dzięki czemu zapobiega rozwojowi miażdżycy oraz nadciśnieniu.

Kiedy czujesz, że zbliża się ból głowy, warto wypić 30 ml soku OCEAN 21 wraz ze szklanką wody. Dzięki temu Twój mózg otrzyma składniki odżywcze i  tlenu, a toksyny zostaną oczyszczone.

Ekstrakt z marchwi z Ocean 21 ma działanie zasadowe, co ułatwia usuwanie kwasu moczowego z krwi i nerek. Dzięki temu pozwala na zdrowe funkcjonowanie układu nerwowego
i mózgu. Wzmacnia tkankę nerwową, rozładowuje stan podwyższonego napięcia nerwowego, zapobiegając stanom zapalnym nerek oraz kamicy. Dzięki odtruwaniu, ekstrakt z marchwi minimalizuje skutki wyczerpania nerwowego, łagodzi stresy oraz pozwala na spokojny sen. Jest źródłem organicznych substancji mineralnych i czynnych enzymów. Dzięki temu krew uzyskuje zdolności do przenoszenia tlenu, a to przeciwdziała znużeniu i usprawnia funkcjonowanie nerwów i mózgu.
 Usuwa lepkie substancje, które zatykają naczynia w odbycie – zapobiega i leczy hemoroidy.

Marchwiowy wyciąg z Ocean21, detoksykuje wątrobę – naturalny filtr krwi, a tym samym wpływa korzystnie na jej czystość. Wskazany na raka wątroby wraz z ekstraktem z buraka i alg, w stosunku 1:1. Ocean 21 trzeba podawać trzy razy dziennie. Stosowany na schorzenia wątroby (marskośćzapalenie wirusowe), ekstrakt z marchwi jest jednym z najlepszych środków odtruwających wątrobę. Jeśli przy stosowaniu dużej ilości wyciągu z marchwi zauważysz lekko zażółconą skórę lub otoczkę na ustach oznacza, iż zabarwienie to jest spowodowane uwolnieniem się toksycznej żółci, której wątroba może się nareszcie pozbyć. Krew nie nadąża z wyrzucaniem żółci przez nerki, gdyż ten kanał wydalniczy nie jest idealnie sprawny, a zatem część żółci usuwana jest przez kanał oczyszczania tzw. „koło ratunkowe” – przez skórę. Jeśli wątroba jest pozbawiona toksycznej żółci, nawet duże ilości stosowanego beta karotenu lub soku z marchwi, nie zabarwią skóry na kolor pomarańczowy, tak jak nie zabarwi jej sok z buraków na czerwono czy też szparagi na zielono.

Rosyjski profesor Tokin udowodnił, iż w niektórych owocach i warzywach zawarte są fitocydy, niszczące bakterie chorobotwórcze. Najwięcej fitocydów jest w cebuli, czosnku i marchwi. Marchew posiada tę zaletę, iż pozbawiona jest specyficznego zapachu, którym odpychają od siebie cebula i czosnek. Zażywanie warzyw bogatych w fitocydy, sprzyja oczyszczaniu jamy ustnej, żołądka, jelit i innych narządów wewnętrznych. Cudowne działanie soku z marchwi pomoże odbudować chorą wątrobę, szczególnie u osób starszych. Małachow w książce „Oczyszczanie organizmu”, poleca łączenie soku z marchwi z żurawiną, z algami i odrobiną naturalnej soli, bogatej w bioskładniki mineralne.

Marchew dostarcza naturalnej formy witaminy A – beta karoten. Dzięki temu zapobiega, jak również jest pomocny w leczeniu chorób oczu, w chorobach naczyń krwionośnych, przeciw osadzaniu się cholesterolu na ściankach naczyń , zapobiega bay-pasom, angina pectoris, innym chorobom serca oraz żylakom.

Jako wszechstronna odtrutka i źródło organicznych, łatwo przyswajalnych składników odżywczych, ekstrakt z marchwi w OCEAN 21 łatwo uzupełni dietę u osób zarażonych opryszczką. Oczyszczając organizm ze szkodliwych substancji, hamuje tworzenie się wykwitów skórnych. Z tego powodu jest pomocny w wielu chorobach skóry, w trądziku, ropieniach, pryszczach, łuszczycy oraz innych infekcjach.

Dzięki właściwościom poprawiającym metabolizm, wspomaga redukcje tkanki tłuszczowej, przeciwdziała otyłości. Marchew wraz z ekstraktem z buraka oraz zawartością alg w Ocean 21, wspomaga odchudzanie. Jednym z głównych objawów otyłości jest kwasica metaboliczna, którą neutralizuje stosowanie OCEAN21.