Red Beet Extrakt

Powrót na stronę główną OCEAN 21

Skoncentrowany ekstrakt z buraków zawarty w OCEAN21, dzięki zawartości enzymów, a szczególnie betalina HCL (z organicznego chloru), silnie odtruwa jelito, wątrobęnerki i oczyszcza krew. Dzięki temu krew  skuteczniej odtruwa organizm i dostarcza chorym komórkom pokarmowych składników odżywczo – leczniczych. Ekstrakt jest bogaty w potas – ważny dla procesów metabolicznych. Wspomaga redukcje tkanki tłuszczowej, przeciwdziała otyłości. Wraz z ekstraktem z marchwi i zawartością alg, Ocean 21 skutecznie walczy z kwasicą metaboliczną – z  podstawą otyłości. Wspomaga odchudzanie. Pomaga usuwać złogi szkodliwego tłuszczu, cholesterolu z naczyń krwionośnych i zmniejsza zwapnienie naczyń. Pektyny zawarte w burakach regulują krzepnięcie krwi. Ekstrakt z buraków zapobiega rozwojowi miażdżycynadciśnieniu i chorobom serca.

Ekstrakt z buraka jest bogaty w organiczne żelazo. Zwiększa ilość krwinek czerwonych zawierających hemoglobinę, poprawia morfologię – ogólny stan krwi. W ten sposób wspomaga dostarczanie tlenu do komórek. Stosowany w anemiiblednicy, w białaczkach oraz w rekonwalescencji.

Ze względu na silne właściwości zasadotwórcze, jest doskonałym dodatkiem do posiłków zakwaszających jelito, głównie do mięsa. Chroni przewód pokarmowy przed inwazja toksyn. Ponieważ kwasotwórczy wapń z mleka pasteryzowanego oraz substancje krochmaliste z białej mąki (pieczywo, ciasta), tworzą w nerkach formacje ziarniste, dr Uoker do oczyszczanie i uzdrawianie nerek, zaleca picie soku z buraków w połączeniu z sokiem z marchwi. Pigmenty roślinne buraków, marchwi i alg, utleniają mocz. Prowadzi to do rozpuszczenia niektórych rodzajów kamieni moczowych. Zmniejsza się zwapnienie.

Lekko różowa barwa moczu świadczyć może o obecności piasku w nerkach, który łącząc się z barwnikiem buraka, spływa wypłukiwany wraz z moczem.

Skoncentrowany ekstrakt z buraków zawarty w OCEAN21, poprzez odkażenie niższych partii jelit, usuwa źródła zatrucia w jelicie grubym, uwalniając krew od szkodliwych jadów. Tym samym koryguje zaburzenia cyklu miesiączkowego i pomaga usuwać przyczyny niepłodności. Alkalizuje nerki i narządy płciowe, jest pomocny w leczeniu chorób układu moczowo-płciowego u kobiet powodując usuwanie kwaśnego – żrącego śluzu z układu rozrodczego. Zapobiega upławomzapaleniu szyjki macicy a także jej zrakowaceniu.

Odtruwa nerki i alkalizuje cały układ moczowy, który przechodzi u mężczyzn przez gruczoł krokowy. Dzięki temu sprzyja pielęgnacji oraz zapobiega przerostowi i zapaleniu gruczołu krokowego (prostaty).

Ekstrakt z buraka ma działanie zasadowe – alkaliczne, co ułatwia utrzymanie właściwego pH  z organizmu.  Odkwasza tkanki, mięśnie, rozpuszcza kryształy kwasu moczowego w stawach, powodując leczenie skazy moczanowej (dna, podagra), reumatyzmu osteoporozy. Pozwala na zdrowe funkcjonowanie m.in. układu nerwowego i mózgu. Wzmacnia tkankę nerwową, rozładowuje stan podwyższonego napięcia nerwowego, pozwala na łagodzenie stresów i na spokojny sen. Jest źródłem organicznych substancji mineralnych m.in. żelazo, potas, krzemu, fosforu, wapń i jod oraz czynnych enzymów i witamin (B1, B3, C oraz P), co przeciwdziała znużeniu,  a tym samym usprawnia funkcjonowanie mózgu i nerwów.

Detoksykuje wątrobę – naturalny filtr krwi, a tym samym wpływa na jej czystość – wspomaga leczenie marskości i raka wątroby. Podawanie 2 – 3 razy dziennie po 30ml OCEAN21, dostarcza odpowiedniej ilości odkwaszających organizm ekstraktu z buraków, z marchwi, alg i aloesu, niezbędnych do leczenia większości chorób, a także chorób nowotworowych.