Stosowanie OCEAN 21

Codzienne stosowanie OCEAN21, pomoże Ci cieszyć się przez długie lata doskonałą kondycją i zdrowiem. OCEAN21 silnie odkwasza – alkalizuje, oczyszcza z metali ciężkich i toksyn oraz regeneruje Twój organizm. Wzmacnia układ immunologiczny i chroni Cię przed zakażeniami, wirusami, grzybicą i innymi drobnoustrojami. Neutralizuje wolne rodniki tlenowe chroniąc Cię przed alergią, astmą, chorobami układu trawienia, serca, neurologicznymi, przed miażdżycą, rakiem i jeszcze 600 innymi chorobami. Chroni przed fotostarzeniem się skóry i całego organizmu jakiego doświadczasz w wyniku szkodliwych fal promieni słonecznych.

Składniki Ocena21 w badaniach naukowych wykazują niezwykle silne właściwości leczniczei przeciwnowotworowe. Kompozycja morskich alg, aloesu, pau d’arco z ekstraktem buraka, marchwi, borówki, winogrona oraz kompleks karotenoidów i minerałów pochodzących z alg, to unikalne połączenie i ewenement na skale światową.

Ocean 21 jest najlepszym obecnie suplementem na rynku europejskim dla osób z różnego typu schorzeniami m.in. miażdżycachoroby sercastresdepresjazakażenia, choroby układu moczowo-płciowego, alergia, astma, gruźlica, łuszczyca i nowotwory.

Dzięki bogactwu 200 składników odżywczych, walczy z tymi chorobami sięgając głęboko do ich przyczyny. Leczy i usuwa skutki chorób degeneracyjnych lokalizując miejsce powstania – przyczyną.

Dzięki tym właściwościom na rynku Węgierskim i w Unii Europejskiej, zajął pierwsze miejsce w sprzedaży wypierając na niższe pozycje sok noni i inne suplementy!

Jak dawkować?

Profilaktyczna dawka Ocean21 (946 ml) , to 30 ml, czyli pełna nakrętka opakowania. W zależności od jednostki chorobowej i stanu zdrowia dawkowanie jest większe.
Przy dawce profilaktycznej opakowanie wystarcza na ok. 1 miesiąc.

Można również stosować Ocean21 w następujący sposób:
określona dobową dawkę wlać do butelki z wodą mineralną i taki napój wypić w ciągu całego dnia. Ponieważ Ocean21 jest przyjemny w smaku, tak wypijany drink stanie się dla Ciebie przyjemnością.

Podobnie jak wszystkie produkty CaliVita International możesz w bezpieczny sposób łączyć Ocean21 z innymi suplementami, lekami i żywnością.