7 rodzajów wibracji energii wpływających na nasze życie

7 rodzajów wibracji energii wpływających na nasze życie

12 stycznia 2020 0 przez Dr Renata Zarzycka

7 rzeczy, które wpływają na częstotliwość wibracji z punktu widzenia fizyki kwantowej.

Wibracja w fizyce kwantowej oznacza, że wszystko jest energią. Jesteśmy żywymi istotami na pewnych częstotliwościach. Każde wibracje są równoznaczne z uczuciem i są tylko dwa gatunki wibracji, pozytywne i negatywne. Jeżeli włożymy w to uczucia manifestuje się ..

1 – * myśli *

Każda myśl emituje częstotliwość do wszechświata i ta częstotliwość wraca do źródła , więc jeśli masz negatywne myśli, niechęć , smutek, złość, strach, to wszystko wraca do Ciebie. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby dbać o jakość swoich myśli i nauczyć się je kontrolować .

2 – * towarzystwo*

Ludzie wokół Ciebie bezpośrednio wpływają na częstotliwość wibracji. Jeśli będziesz otaczać się szczęśliwymi pozytywnymi i zdecydowanymi ludźmi ,również wejdziesz w te wibracje. Natomiast , jeśli otaczają cię ludzie, którzy narzekają, plotkują itd.., uważajcie na nich! W rzeczy samej, mogą zmniejszyć twoją częstotliwość i w związku z tym powstrzymać Cię od korzystania z prawa przyciągania na Twoją korzyść.

3 – * muzyka *

Muzyka jest bardzo silna. Jeśli tylko słuchasz muzyki, która mówi o śmierci, zdradach, smutku, porzuceniu itd.., to wszystko będzie wpływać na to, co czujesz. Zwróćcie uwagę na tekst muzyki, której słuchacie, zmniejsza częstotliwość wibracji bardzo .

4 – * rzeczy, na które się patrzy *

Kiedy patrzy się na programy, które mają do czynienia z nieszczęściem , śmiercią , zdradą itp. Twój mózg akceptuje to jako rzeczywistość i uwalnia całą negatywną chemię do organizmu, która wpływa na częstotliwość wibracji. Spójrz na rzeczy, przy których czujesz się dobrze które pomagają Tobie wejść na większe częstotliwości.

5 – * atmosfera *

Niezależnie od tego, czy jest to w domu, czy w pracy, jeśli spędzasz dużo czasu w bałaganie i brudnym środowisku, wpływa to również na częstotliwość wibracji. Zmień to i pokaż niech wszechświat widzi że jesteś w stanie otrzymać o wiele więcej.

6 – * słowo *

Jeśli mówisz źle o rzeczach lub ludziach, wpływa to na częstotliwość wibracji. Aby utrzymać wysoką częstotliwość, ważne jest, aby wyeliminować zwyczaj narzekania i złe mówienie o innych. Więc unikaj tego.

7 – * wdzięczność *

Wdzięczność pozytywnie wpływa na częstotliwość wibracji. To jest nawyk, który powinieneś teraz zintegrować ze swoim życiem. Bądź wdzięczny za wszystko, za dobre rzeczy i za złe ,bądź wdzięczny za wszystkie doświadczenia, których doświadczasz.
Wdzięczność otwiera drzwi na więcej aby dobre rzeczy pojawiły się w Twoim życiu.
Bądź wdzięczny a nie dziękuj , wdzięczność otwiera drzwi na więcej , dziękowanie zamyka sprawę.