Audiobooki na temat skutecznego odchudzania w naturalny sposób zgodnie z Twoją grupą krwi.

Audiobooki na temat skutecznego odchudzania w naturalny sposób zgodnie z Twoją grupą krwi.

25 stycznia 2016 0 przez Dr Renata Zarzycka

Audiobooki, na temat przyczyn nadwagi i skutecznych oraz naturalnych sposobów odchudzania, już niebawem znajdą się na naszym rynku. Audiobooki te zawierają informacje, na temat odżywiania i podstawowych przyczyn nadwagi i otyłości oraz informuje, jak w bezpieczny sposób, możesz sobie z nimi poradzić. Mowa w nich na temat odżywiania zgodnie z grupą krwi, a także, co jest dla nas lekiem a czego szczególnie powinniśmy unikać w swoim żywieniu.

Audiobooki nadwaga odchudzanie oczyszczanie organizmu
Z audiobooków dowiesz się jak w prosty i bezpieczny sposób, możesz sobie poradzić z regulacją masy ciała i wymodelować je tak, aby na wakacyjnej plaży bez obaw prezentować swoje wdzięki, szyk i grację – tak, aby czuć się w nim doskonale, elegancko, witalnie, energicznie i zgrabnie. Dzięki informacjom zawartym w audiobookach, będziesz mógł/mogła poznać siebie z zupełnie innej strony. Poznasz swoje mocne i słabe strony, predyspozycje do chorób i różnego typu ryzyka utraty zdrowia, które niesie twoja natura w połączeniu ze środowiskiem, niezdrowym pożywieniem, nieprawidłowymi nawykami czy też obecnością intruzów w Twoim wnętrzu czyli grzybów, patogennych bakterii czy też pasożytów. Znajomość tych zagadnień da ci możliwość świadomego zgłębienia twojego indywidualnego potencjału i zwiększenia efektywności, w drodze do osiągnięcia zamierzonego celu – wymodelowania pięknej i zdrowej sylwetki.
Dodatkowo audiobooki te zawierają informacje, na temat tego, czym różni się nadwaga od otyłości, jak je rozróżniać i korzystać z różnych wzorców i wskaźników oraz o mechanizmach chorobotwórczych w naszym organizmie i zbawiennych dla zdrowia pokarmach alkalizujących. Audiobooki tez są przeznaczone dla osób, które szukają skutecznych i naturalnych metod na to, jak w skuteczny sposób pozbyć się nadmiaru masy ciała oczyszczając organizm usuwając przyczyny dolegliwości oraz jak poprawić stan swojego zdrowia tak, aby utrzymać młody wygląd na długie lata życia.

Seria trzech audiobooków na ten temat ukaże się już niebawem, a nosić będą one tytuły:

Oczyszczanie organizmu. Pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów >>

Twoja grupa krwi, a odchudzanie. Stwórz wakacyjną sylwetkę zgodnie z uwarunkowaniami Twojego organizmu >>

Usuń przyczyny otyłości i skutecznie wymodeluj swoje ciało >>

Piękno pochodzi z naszego wnętrza. Czy wiesz, jaki wpływ na nasze zdrowie i urodę, mają witaminy, minerały oraz nasze myśli i emocje? >>

Audiobooki należą do publikacji wydanych z serii: Akademia Rozwoju „Coaching życia”.  Seria zawiera publikacje dla osób, które pragną dbać o zdrowie, utrzymać młody wygląd i prawidłowo zadbać o swoje ciało.

Książki w formie słuchanej jako audiobooki mają coraz więcej zwolenników, gdyż możesz ich słuchać jako plik MP3 w komórce, w specjalnych odtwarzaczach, w samochodzie jak również na laptopie i innych nowoczesnych urządzeniach. Audiobooka możesz zabrać ze sobą wszędzie i słuchać podczas robienia różnych czynności, podczas ćwiczeń, spaceru, jazdy na rozewrze, jak tez sprzątania czy gotowania w domu. To bardzo wygodna forma „czytania” książki poprzez odsłuchanie jej, a przy okazji zrobienie czegoś więcej dodatkowo, lepiej zarządzając sobą w czasie. Możesz zrobić sobie wreszcie zasłużony relaks w wannie lub po prostu położyć się, zamknąć oczy i posłuchać.  Odpoczynek i relaks również są ważne w naszym życiu tak, jak zdrowy sen, a o ich wartościach dla naszego zdrowia, również wspominam w audioobookach.
Audiobooki są wzbogacone w muzyczne frazy. Kompozycja i wykonanie – autorki audiobooka – Renaty Zarzyckiej, a nagranie zostało stworzone we współpracy z Wydawnictwem The Black Horse. W ich przygotowaniu pracowicie współpracuje również studio nagrań DEEP VOICE STUDIO  –  i niestrudzony pasjonata swojej pracy, dziennikarz, lektor i realizator dźwięku Krzysztof Kobylarz.  Natomiast o szatę graficzną do oprawek zadbał  Lion Team.
Zapraszam również do skorzystania z innych publikacji ( książek) i audiobooków Akademia Rozwoju „Coaching Życia”, dotyczących relacji międzyludzkich, komunikacji interpersonalnej, różnych sposobów rozwiązywania konfliktów oraz zakresu Multi Level Marketingu tzw. MLM, które są już w przygotowaniu. Ich ukazanie się jest planowane w następnej kolejności na wiosnę, po wprowadzeniu na rynek audiobooków na temat zdrowia.