Równowaga w życiu równa równowadze hormonalnej

Równowaga w życiu równa równowadze hormonalnej

15 maja 2019 0 przez Dr Renata Zarzycka

Z VitalWoman, równowaga Twoich hormonów równa się równowadze w Twoim życiu.

Dzięki ziołowym składnikom bogatym z roślinne hormony, VitalWoman jest dla mnie wyjątkowym preparatem, uwzględniającym specyficzne potrzeby dojrzałych kobiet w każdym wieku. Zwiększa on witalność i poprawia ogólny stan zdrowia oraz komfort i samopoczucie, zapewniając równowagę hormonalną i łagodzenie napięć. Poprzez pozytywny wpływ na układ rozrodczy i aktywne składniki roślinne, może zmniejszać wahania nastroju i pomóc w zespole napięcia przedmiesiączkowego. Te ziołowe składniki, pomagają zwiększyć zasoby energetyczne, wigor oraz seksualne pożądanie i libido. Działają regulująco na poziom hormonów płciowych w organizmie i wspomagają prawidłową pracę narządów płciowych. Ponieważ mają one pozytywny wpływa na układ rozrodczy kobiet, mogą one być dobrą alternatywą profilaktyki, zapobiegając chorobom układu moczowo-płciowego, nietrzymaniu moczu oraz chroniąc nas, przed niedorozwojem narządów płciowych, u młodszych kobiet.

VitalWoman-2-ziolowy-suplement-calivita-fitohormony

Składniki VitalWoman wykazują podobne działanie na organizm kobiecy, jak estrogeny, żeńskie hormony płciowe. Stąd zioła te polecam moim znajomym, u kobiet, które mają problem zajścia w ciążę, z przyczyn braku energii życiowej i fitohormonalnych składników odżywczych oraz które miały poronienia, z uwagi na zanieczyszczenie organizmu toksynami i infekcjami. Już w krótkim czasie, większość z nich zachodziła w ciąże, bez większych problemów, rodząc piękne, zdrowe dzieci.

„Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać,
trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody,
tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług.”

–  Herman Auerbach

Składniki VitalWomanszczególnie cenne dla kobiet w okresie menopauzy i w starszym wieku. Pomagają one wygasić aktywność narządów płciowych układu rozrodczego w naturalny sposób, minimalizując przykre objawy klimakterium. W starszym wielu, zastępują one nam, brakujące hormony płciowe, których organizm kobiety już nie produkuje. Dzięki temu, wspomagają nasz układ kostny, chroniąc go przed osteoporozą, jak również wspomagają nasz układ krążenia, chroniąc go przed przyspieszonymi procesami miażdżycy.

Dzięki VitalWoman my, kobiety zaczynające swoją drugą młodość, możemy realnie opóźniać procesy starzenia się organizmu, być pełne energii i wigoru oraz czuć się młodo ciałem oraz całą swoją duszą. Każdej pięknej damie stosującej ten ziołowy produkt, osobiście życzę doświadczyć, tak wspaniałego stanu zdrowia, pełnego sił witalnych, energii i wigoru.

Zamówienia >>

====================
mgr Renata Zarzycka
Specjalista Medycyny Naturalnej – NATUROPATA  – Rzeszów
Konsultacje osobiste i PRZEZ TELEFON (konsultacje płatne)
WWW.KLINIKA-ZDROWIENIA.PL 
tel 730 970 880
====================

E-RECEPTY >>

Renata Zarzycka,
DGPM CaliVitaInternational
Coach Zdrowia