Jak poradzić sobie po rozstaniu? Wyciągnij wnioski z nieudanego związku i rozpocznij „nowe życie” bez obwiniania się o przeszłość.

Jak poradzić sobie po rozstaniu? Wyciągnij wnioski z nieudanego związku i rozpocznij „nowe życie” bez obwiniania się o przeszłość.

15 lutego 2016 0 przez Dr Renata Zarzycka

okl-rozstanie-nowa-drogaW audiobooku znajdziesz informacje o tym, że mimo tego, że spotyka nas to, czego nie chcemy, aby się od tego uwolnić, by nie dźwigać tego ze sobą w przyszłość, warto przebaczyć i z czasem nawet być losowi wdzięcznym za kolejne doświadczenie – nawet to bolesne.

Z audiobooka dowiesz się o tym, że warto szukać rozwiązań i patrzeć w przyszłość nie oglądając się za siebie. Dowiesz się, jak cenne są lekcje, dawane nam przez różnych ludzi, których napotykamy na swojej drodze.

Co daje Ci ten audiobook?

Materiał zawarty w tym wydaniu daje Ci możliwość spojrzenia na wiele spraw z innej perspektywy oraz zrozumienia pewnych kwestii, czy sporów, jako nasze wewnętrzne konflikty, urazy, nawet te z wczesnego dzieciństwa. Wiele fragmentów tego audiobooka podsiada podkład muzyczny, co ma na celu zadziałanie terapeutyczne i poprawę nastroju oraz samopoczucia.

Jak poradzić sobie po rozstaniu? Wyciągnij wnioski z nieudanego związku i rozpocznij „nowe życie” bez obwiniania się o przeszłość >>

CZAS TRWANIA: 79:03 minut

AUTOR: RENATA ZARZYCKA
LEKTOR: RENATA ZARZYCKA
MUZYKA I WYKONANIE FORTEPIANOWE: RENATA ZARZYCKA
WYDAWCA: AKADEMIA ROZWOJU COACHING ŻYCIA
STUDIO LEKTORSKIE: Deep Voice Studio

KATEGORIA TEMATYCZNA: ZDROWY TRYB ŻYCIA/ROZWÓJ OSOBISTY/POZYTYWNA PSYCHOLOGIA