Odejść czy pozostać w związku partnerskim? Konflikty w relacjach międzyludzkich i skuteczne sposoby ich rozwiązywania.

Odejść czy pozostać w związku partnerskim? Konflikty w relacjach międzyludzkich i skuteczne sposoby ich rozwiązywania.

10 marca 2016 0 przez Dr Renata Zarzycka

okl-zostac-odejscAudiobook ten pozwala na refleksję nad tym, czy to już koniec i nic się nie da zrobić, aby uzdrowić związek, czy warto jeszcze popracować nad sobą i uzdrowić relacje. Znajdziesz tu informacje o tym, że mimo tego, iż spotyka nas to, czego nie chcemy, często warto przebaczyć i zadbać o poprawę sytuacji. Warto okazywać wdzięczność za kolejne doświadczenie – nawet to bolesne, ponieważ coś dzieje się zawsze z jakiegoś powodu i to wszystko jest dla nas nauką. Warto nauczyć się też zrzucać plecak negatywnych emocji i częściej popatrzeć oczami serca.
Z audiobooka dowiesz się o tym jak ważna jest umiejętność wzajemnego wybaczania, o samodzielności i braniu za siebie odpowiedzialności za swoje czyny i emocje. Mowa będzie również o zranieniach i o działaniu wewnętrznych urazów z dzieciństwa, o „upiorach” przeszłości i konfliktach wewnętrznych i zewnętrznych oraz o konsekwencjach, jakie z tego płyną w naszych relacjach. Dowiesz się jak poprzez zmianę ograniczających przekonań i nawyków oraz transformacje języka komunikacji, nauczyć się sztuki perswazji i negocjacji. Dzięki temu nabędziesz większą szansę na uzdrowienie relacji w związku i rodzinie. To tylko od Ciebie zależy, czy żal, gniew, pretensje, mściwość, smutek i inne negatywne emocje zamienisz na radość i poczucie szczęścia i w jakich zdecydujesz się tkwić emocjach – negatywnych czy pozytywnych.

Co daje Ci ten audiobook?
Materiał zawarty w tym wydaniu dotyczy psychologii konfliktu i jego rozwiązywania. Daje nam możliwość spojrzenia na wiele spraw z innej perspektywy oraz zrozumienia pewnych ich schematów oraz konfliktów wewnętrznych takich jak nieuzdrowione urazy z wczesnego dzieciństwa. Audiobook posiada również informację o tym, co daje ci sztuka negocjacji i możliwość skorzystania z mediacji, z sesji coachingowych oraz co mogą wnieść w Twoje życie specjalistyczne szkolenia i warsztaty dla par i rodzin z typu Transforming Communication. Wiele fragmentów tego audiobooka podsiada podkład muzyczny, co ma na celu zadziałanie terapeutyczne i poprawę nastroju oraz samopoczucia.

Kilka słów na temat sylwetki Trenera

Renata Zarzycka jest jednym z najskuteczniejszych polskich menedżerów, jako certyfikowany Trener komunikacji interpersonalnej, Trener biznesu i rozwoju osobistego, certyfikowany Trener Transforming Communication – międzynarodowej metody rozwiązywania sporów i konfliktów, z wykorzystaniem technik negocjacyjnych i mediacyjnych, poprzez poszukiwanie wspólnych rozwiązań i celów, cennych w pracy zespołowej jak również w życiu rodzinnym i szkole. Studiach podyplomowych na kierunkach Coaching i NLP oraz Mediacje i negocjacje z elementami psychologii, oraz liczne szkolenia i warsztaty z zakresu pozytywnej psychologii skierowanej na poszukiwanie rozwiązań, przekładają się na pracę, jako Motywator, Mediator, Negocjator oraz Coach. Jako akredytowany Coach ICI, specjalizuje się w Life Coach, Coaching relacji dla Par i Rodzin, Coach Zdrowia , a w szczególności, jako Coach rozwoju osobistego i biznesu. Ponad to od 1992 roku pracuje w marketingu sieciowym MLM jajko praktyk, wykorzystując wiedzę z zakresu psychologii rozwoju osobistego, kariery i budowania dobrych relacji z klientami oraz Liderami i zespołami współpracowników.
Od 1998 roku jest jednym z najskuteczniejszych doradców żywieniowych i suplementów oraz autorką wielu serwisów internetowych, książki pt. „NONI owoc zdrowia. Lecznicze korzyści dla zdrowia” oraz audiobooków dotyczących coahcingu zdrowia, coachingu relacji oraz coachingu biznesu. Kompleksowa obsługa poprzez uzdrawianie ciała i duszy (praca nad umysłem), jej profesjonalizm, wiedza oraz pasja w poszukiwaniu przyczyn chorób i edukacji swoich klientów, w zakresie rozwiązywaniu wyzwań zdrowotnych naturalnymi metodami, przez 18 lat przyciągnęły do niej już dziesiątki tysięcy indywidualnych klientów. Obecnie jest właścicielem firmy szkoleniowej Akademia Rozwoju „Coaching Życia”, gdzie przekazuje bogate doświadczenia swoim klientom i innym menedżerom, którym zależy na odnoszeniu spektakularnych sukcesów tak zawodowych,w związku i rodzinie, jak i na polu utrzymania dobrego zdrowia i kondycji fizycznej oraz psychicznej.

okl-zostac-odejsc