Bez błonnika nie ma zdrowia – NOPALIN

Bez błonnika nie ma zdrowia – NOPALIN

10 kwietnia 2015 0 przez Dr Renata Zarzycka

nopal_cukrzyca1Od 1998 roku współpracuję z CaliVita. Prowadzę spotkania dotyczące zdrowego stylu życia, podczas których doradzam, jak stosować suplementy w profilaktyce zdrowotnej. Wśród nich jeden powtarza się najczęściej – Nopalin. Dlaczego?

Bez błonnika nie ma zdrowia – NOPALIN

Natura wyposażyła nas w sprawny „system kanalizacyjny”, który powinien szybko usuwać zbędne substancje z ustroju. Współczesne nawyki żywieniowe wyrządzają wiele szkód naszemu organizmowi, ale największe spustoszenie czynią w jelicie grubym. Niedostateczna ilość błonnika w pożywieniu powoduje zastój w jelitach i zaparcia, a w sytuacji, w której kanał wydalniczy jest zatkany, nawet najlepsza dieta nie da spodziewanych rezultatów. Resztki nie strawionego pokarmu gniją, stanowiąc poważne zatrucie organizmu. Jak skutecznie uporać się z tym problemem?

nopal_podroz1Niezastąpiony okazuje się zawierający opuncję Nopalin, niezbędny zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu wielu współczesnych chorób cywilizacyjnych. Dostarcza organizmowi cenny błonnik, który pobudzając perystaltykę jelit przyspiesza wydalanie stolca, a wraz z nim toksyn i zbędnych substancji. Łagodzi również negatywne skutki złego odżywiania oraz przyjmowania leków. Wielokrotnie obserwowałam u moich konsumentów doskonałe efekty stosowania Nopalinu, zwłaszcza u tych leczonych z powodu chorób układu kostno-stawowego. Opuncja wiąże i wydala z organizmu nadmiar kwasów żółciowych, tłuszczów oraz glukozy. W ten sposób przeciwdziała cukrzycy, otyłości i miażdżycy. Wyciąg z opuncji przyjmowany profilaktycznie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia zawału serca, wspomaga leczenie choroby wieńcowej, jak również rekonwalescencję po przebytym zawale. Chroni nas także przed otyłością, ponieważ błonnik z opuncji sycąc, hamuje nasz nadmierny apetyt. Wiele konsumentek z mojej grupy przekonało się o tym osobiście, kiedy to zniknął wiszący brzuszek, a ulubiona sukienka okazała się zbyt luźna w biodrach. Nopalin należy stosować przede wszystkim zapobiegawczo, kiedy organizm daje pierwsze sygnały zatrucia, m.in.: wzdęcia brzucha, gazy, zgaga, nieświeży oddech, nieprzyjemny zapach potu i skóry lub pojawienie się licznych zmian na skórze. Poważnym objawem zatrucia są zawroty głowy, migreny, senność i apatia, depresja i stany zapalne, częste przeziębienia i poważne infekcje.

nopal_podroz3_sOsobiście przykładam ogromną wagę do terapii oczyszczających i dbałości o tzw. korzeń życia, jakim są nasze jelita. Jest to fundament zdrowia, dobrego samopoczucia i wyglądu na długie lata. Wszystkim członkom oraz sympatykom California Fitness polecam Nopalin jako doskonałą profilaktykę zdrowotną i zgodnie z tym, co o opuncji mawiali Aztekowie, życzę skutecznego odstraszania nim „zarówno chorób ciała, jak i duszy”.

Zamów NOPALIN tutaj:  https://renatazarzycka.calivita.com.pl/products/nopalin

Z historii Klubowiczów CALIVITA

Chciałbym w kilku słowach opisać moje doświadczenia z preparatami firmy Calivita. Jestem aktywnym zawodowo mężczyzną w wieku 64 lat. Pracowałem zawsze w służbach związanych z zakupami. Związane to było z ogromem stresów oraz „niehigienicznym” stylem życia. Ostatnio  z przerażeniem zaznajomiłem się z wynikami badania krwi ( cukier na czczo 290 mg !!!).

Lekarz chciał „ na siłę” spowodować branie przeze mnie insuliny. Zacząłem stosować dietę (niezbyt rygorystyczną – odstawiłem głównie słodycze), zażywając nadal Amaryl 4.  Efekty były znikome.

Miesiąc temu zakupiłem  Polinesian NONI, Chromium Max, Super Co Q10 i Nopalin.  Wyniki były rewelacyjne. W ostatnim tygodniu 95 – 125 mg !!!

Jednocześnie poprawiły mi się wyniki cholesterolu oraz ciśnienie krwi. Reasumując, mogę każdemu polecić preparaty Calivita.

Przy okazji chciałbym Pani bardzo podziękować za pomoc w doborze właściwych preparatów a szczególnie za to, że zawsze miała Pani czas, aby służyć radą w trudnych sytuacjach. Pozdrawiam Andrzej K. (Sent: Monday, May 08, 2006 1:28 PM)

Zamów powyższe suplementy w najniższej cenie klubowej

 – w Polsce tutaj:  https://renatazarzycka.calivita.com.pl/products

–  w innych krajach tutaj: https://klinika-zdrowienia.pl/index.php/sklep-2/

KONSULTACJE ONLINE I TELEFONICZNE (płatne):
zdrowotne, żywieniowe, terapeutyczne i coachingowe, pomagające w określeniu celów zdrowotnych (np. motywacji do wychodzenia z nadwagi, z chorób psychosomatycznych, z nowotworowych i innych dolegliwości), z trudności życiowych i traum, z problemów zdrowotnych i oraz wypracowanie sposobu odżywiania i suplementacji w kuracjach leczniczych i w odchudzaniu – link:

Renata Zarzycka-Bienias – ZnanyLekarz.pl