Energia i siła umysłu – ENERGY&MEMORY – suplementy Calivita

Energia i siła umysłu – ENERGY&MEMORY – suplementy Calivita

24 sierpnia 2018 0 przez Dr Renata Zarzycka

Jak sądzisz, jaką rolę w życiu odgrywa nasz mózg?

mozg-memory-energyJest centrum dowodzenia całym ciałem, a do tego odpowiada za nasze procesy myślowe.
Często procesy te bywają zakłócane z różnych powodów. Szczególnie mocno odczuwają to osoby, które, na co dzień wykorzystują w kreowaniu pomysłów, wykonywaniu codziennych obowiązków lub podczas intensywnej nauki, swoje szare komórki – uczniowie, studenci i pracownicy umysłowi.

Natomiast stres w szkole lub w miejscu pracy, negatywne emocje oraz zwykłe przeciążenie pracą bądź fizyczne zmęczenie mogą powodować, że nasz umysł zaczyna funkcjonować znacznie słabiej – koncentracja, zdolność zapamiętania i logicznego myślenia, pogarszają się

Często nie wiemy, jak sobie z tym poradzić. Tymczasem rozwiązanie jest bardzo proste – wystarczy dożywić organizm w odpowiednie składniki pokarmowe, a w tym w specjalistyczne suplementy. Przykładowo, dla osób intensywnie koncentrujących się, myślących i uczących się, wystarczy już profilaktycznie tylko jedna tabletka dziennie naturalnego preparatu Energy&Memory, stosowana systematycznie rano, aby zapobiegać zmęczenia umysłu, które może być również przyczyną osłabienia wzroku.

====================
mgr Renata Zarzycka
Specjalista Medycyny Naturalnej – NATUROPATA  – Rzeszów
Konsultacje osobiste i PRZEZ TELEFON (konsultacje płatne)
WWW.KLINIKA-ZDROWIENIA.PL 

tel 730 970 880
====================

Energy&Memory z pewnością docenią również osoby, które mają kłopoty ze wstawaniem. Wystarczy, że zaraz po obudzeniu wezmą tylko jedną tabletkę popijając wodą, aby się szybciutko rozbudzić. Zażywanie Energy&Memory zwiększa naszą uważność, koncentrację, wyostrza zmysły, a w szczególności poprawia pamięć.

mozg-zarowkaEnergy&Memory to wspaniała terapia odżywcza dla umysłu. Poprzez dostarczanie niezbędnych wartości odżywczych, odżywia, regeneruje komórki mózgu i wspiera czynności wykonywane przez nasz mózg.  Ma też duży wpływ na poprawę zdolności rozumowania i uczenia się, minimalizując tzw. „luki” w pamięci właśnie wtedy, kiedy najbardziej potrzebujemy sobie coś przypomnieć – np. u uczniów pytanych przy tablicy.  Umysł rześki i sprawny, jest też niezastąpiony dla kierowców tak w ruchliwych miastach jak też podczas w długich podróży, a szczególnie nocnych. Wtedy też wyjątkowo cenny jest dla nas dobry, sokoli i ostry wzrok, co możemy uzyskać za sprawa systematycznej suplementacji Energy&Memory, a w razie potrzeby, stosuję 2-3 razy większe dawki natychmiastowo, zamiast nie zawsze korzystnych dla zdrowia – kawy lub Energy drinków.

 Patrz na produkty i możliwość promocji >>

 energy-memory-mozg-640

====================
mgr Renata Zarzycka
Specjalista Medycyny Naturalnej – NATUROPATA  – Rzeszów
Konsultacje osobiste i PRZEZ TELEFON (konsultacje płatne)
WWW.KLINIKA-ZDROWIENIA.PL 

tel 730 970 880
====================