NONI – Polinezyjski sekret zdrowia. Owoc, sok, zdrowie oraz młodość ciała i ducha

NONI – Polinezyjski sekret zdrowia. Owoc, sok, zdrowie oraz młodość ciała i ducha

17 sierpnia 2018 0 przez Dr Renata Zarzycka

Ksiązka o owocu noniCzy chcesz zapobiegać przypisanym Ci z pokolenia na pokolenie chorobom genetycznym i spowalniać ich proces tworzenia się w organizmie?
Czy poszukujesz sposobu, aby wyciszać chorobotwórcze geny i zmniejszać skutki tych chorób, ciesząc się dobrym zdrowiem na długie lata życia?
Już dziś, możesz minimalizować genetyczne uwarunkowania chorób rodowych, dzięki profilaktyce stosowania soku z owocu noni, metodzie opisanej szczegółowo w książce pt:. NONI Polinezyjski sekret zdrowia – link do książki tutaj u wydawcy:

====================
mgr Renata Zarzycka
Specjalista Medycyny Naturalnej – NATUROPATA  – Rzeszów
Konsultacje osobiste i PRZEZ TELEFON (konsultacje płatne)
WWW.KLINIKA-ZDROWIENIA.PL 

tel 730 970 880
====================

Oto fragment książki, piszący właśnie na ten temat ( str. 48):

Damnacanthal został wyizolowany z owocu z noni w 1993 r. na Uniwersytecie Keio Gijuku w Tokio, a także w Instytucie Nauk Biomedycznych w Japonii. Uznany został za substancję hamującą funkcję RAS (onkogeny). Znaczy to, że może działać naprawczo na tzw. geny rakowe, przekazywane z pokolenia na pokolenie, przyczyniające się głównie do powstawania raka płuc, jelit, żołądka oraz wielu form białaczki. JAutor ksi??ki Polinezyjski owoc noni ? lecznicze i terapeutyczne korzy?ci dla zdrowia? oraz www.noni.com.pleśli zatem w naszej rodzinie wystąpiła choroba nowotworowa, możemy znaleźć się w tzw. grupie wysokiego ryzyka. Genetyczne uwarunkowania do choroby nowotworowej możemy znacznie zmniejszyć w prosty sposób – profilaktycznie pijąc sok z noni. Dodatkową korzyścią będzie utrzymanie organizmu na wysokim poziomie zdrowotnym, posiadającego silną immunologię, spowalniającą procesy starzenia się tkanek i narządów wewnętrznych. Dzięki temu faktyczny wiek wielu narządów, w tym np. serca, będzie mógł być znacznie mniejszy niż nasz wiek metrykalny. Często również wygląd zewnętrzny może świadczyć o podobnych procesach spowolnionego starzenia, np. brak siwych włosów lub wyraźnych zmarszczek po pięćdziesiątym roku życia, czyli w fazie tzw. starości organizmu ludzkiego”.

Teraz posłuchaj szerszej informacji, na temat działania soku noni, na specjalnie przygotowanym dla Ciebie filmie. Zapraszam serdecznie.

DSCN7773_aUzdrawiające właściwości owocu noni, zwanej też morinda citrifolia albo morwa indyjska, są dość dobrze znane Polinezyjczykom od stuleci. ich właściwości lecznicze znane są nawet małym dzieciom.
Polinezyjczycy, zalecają noni przy ciężkich chorobach skóry, owrzodzeniach, ropniach i ranach. Piją sok przy zakłóceniach układu immunologicznego, przeziębieniach, infekcjach bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych, jak również przy nadciśnieniu, zapaleniu płuc, malarii czy grypie. Jest on wspaniała odtrutką na śmiertelne jady i ukąszenia czy otarcia od niebezpiecznych, pacyficznych ryb. Podaje się go diabetykom i osobom odchudzającym się, osobom cierpiącym na raka, w leczeniu dróg oddechowych, kaszlu, a także w uzdrawianiu ciała z hemoroidów (zewnętrznie i wewnętrznie). Noni zawiera wyjątkowo wysokie stężenie prokseroniny, enzymu mającego zdolność naprawy chorych komórek, w tym nowotworowych. Obecność tego związku tłumaczy zdumiewające właściwości terapeutyczne, potwierdzone w wielu badaniach naukowych. Te zagadnienia oraz wiele innych, omówione są w książce „NONI. Polinezyjski sekret zdrowia oraz w filmie, na moim kanale YouTube >>>  Subskrybuj  kanał.
Polinezyjskie NONI, dostaniesz najtaniej tutaj >>
https://renatazarzycka.calivita.com.pl/products

Żyj świadomie i ciesz się zdrowiem przez długie lata swojego życia!

Książka ,,Polinezyjski owoc noni – lecznicze korzyści dla zdrowia” – już jest dostępna!

====================
mgr Renata Zarzycka
Specjalista Medycyny Naturalnej – NATUROPATA  – Rzeszów
Konsultacje osobiste i PRZEZ TELEFON (konsultacje płatne)
WWW.KLINIKA-ZDROWIENIA.PL 

tel 730 970 880
====================

Wszystkie publikacje autorskie dla Renata Zarzycka,
w księgarniach są tutaj >>>

publikacje-na-facebook

Renata Zarzycka – ZnanyLekarz.pl