Książka ,,Polinezyjski owoc noni – lecznicze korzyści dla zdrowia” – już jest dostępna!

Książka ,,Polinezyjski owoc noni – lecznicze korzyści dla zdrowia” – już jest dostępna!

6 grudnia 2012 0 przez Dr Renata Zarzycka

Z przyjemnością przekazuje na Państwa ręce informację, iż długo oczekiwana najnowsza książka o owocu noni – dawny tytuł  „Polinezyjski owoc noni. Lecznicze korzyści dla zdrowia”. Obecnie pod nowym tytułem i z nową okładką, można ją nabyć w Empiku tutaj: https://www.empik.com/noni-polinezyjski-sekret-zdrowia-zarzycka-renata,p1132256183,ksiazka-p

Książka ta z pewnością wyjaśni wiele wątpliwości związanych z tym, czy warto stosować naturalne składniki diety w leczeniu, jakie niosą dla nas korzyści oraz czy też pozostać i bazować w leczeniu chorób, wyłącznie na klasycznych metodach.

Wyjaśnia różnice jakie zachodzą w naszym organizmie, kiedy stosujemy „żywą” żywność i tzw. „martwą”, jak również różnice zachodzące między nimi samymi. Może być też wspaniałym prezentem gwiazdkowym pod świąteczne drzewko – pod choinkę.

Pozostałe książki i audiobooki Renata Zarzycka:
http://www.empik.com/szukaj/produkt?author=Zarzycka+Renata

Życząc miłej lektury, uprzejmie proszę o przekazywanie wiadomości o istnieniu książki „Polinezyjski owoc NONI..” do Państwa znajomych, w celu propagowania informacji dotyczących medycyny naturalnej oraz utrzymania zdrowia, bez niepotrzebnych skutków ubocznych. Jest to szczególnie ważne w czasach, gdzie wchodzą nowe, restrykcyjne unijne ustawy – wiele informacji jest cenzurowanych i blokowanych przed przedostaniem się, do publicznej wiadomości.

Człowiek przyszłości z krajów tzw. „cywilizowanych”, na temat naturalnych i nieszkodliwych metod pomocy swojemu organizmowi oraz utrzymania zdrowia, będzie wiedział coraz mniej. Warto przekazywać te informacje i szerzyć je, szczególnie wśród młodszego pokolenia.

SOKI  Z  OWOCÓW  NONI (morinda citrifolia) zwanych również Indiańska morwa (Indian mulberry)

W Polsce jest wiele różnych soków – każdy z nich jest oryginalny dla danego producenta. Nie ma jednego jedynego oryginalnego, o czym czasami informują nieuczciwi sprzedawcy.
Wśród nich mamy dostępne dwa wyjątkowe soki z tahitańskiego owocu noni: liofilizowany sok Polinesian NONI Juice oraz Organic NONI Juice z certyfikatem EKO. W tym drugiem, na każde 30ml dodatkowo dodano aż 12 gram sproszkowanego owocu noni, uzyskując tym samym znacznie silniejszy koncentrat, niż w innych sokach pasteryzowanych na rynku polskim. Szczegóły na temat różnicy w technologii produkcji soku, przeczytacie Państwo również w książce.