Regionalne Seminarium branży MLM z CaliVita Polska – Rzeszów

Regionalne Seminarium branży MLM z CaliVita Polska – Rzeszów

29 czerwca 2018 0 przez Dr Renata Zarzycka
Naszą misją jest praca z ludźmi. Praca w oparciu o ich mocne strony i zasoby. Stanowią one solidny fundament, na którym należy budować swój rozwój osobisty. Stąd rozpoczęliśmy kolejny cykl spotkań dla członków CaliVita Polska oraz z naszej struktury. Szkolenia, warsztaty i seminaria te, są przeznaczone tak dla klubowiczów zainteresowanych utrzymaniem i poprawą zdrowia, jak również dla osób, które pragną zmian w życiu, chcą podnieść swoje dochody, decydują się ciągle uczyć pomimo swojego wieku i mają zamiar wejść w proces intensywnego rozwoju osobistego. Stąd wszystkich chętnych i zainteresowaniach Klubowiczów i sympatyków CaliVita International (dawna nazwa  California Fitness), zaprosiliśmy w maju 2018 na seminarium, którego celem jest eksponowanie, tego co stanowi nasz fundament (dwa najważniejsze filary firmy) oraz inspirowanie do kreatywności, działania i osiągania sukcesów.
 

anna-mieszalo-calivitaBiznes MLM to biznes relacji, co zapewne każdy już wie. To biznes, w którym ważny jest każdy człowiek oraz płynne przekazywanie najnowszych informacji, wiedzy, motywowanie, wspieranie i nagradzanie za aktywną pracę. W związku z powyższym w całej Polsce m.in. Lublin, Szczecin, Wrocław, obyło się wiele takich spotkań regionalnych, które wspierał i  patronował im Zarząd firmy CaliVita Polska. Jedno z  nich, odbyło się w Rzeszowie w Sali Różanej Grand Hotel Boutique, w dniu 24 maja 2018, w godzinach 18:00 – 21:00.

Naszymi gośćmi specjalnymi była Anna Mieszało i Wojciech Mieszało, z zarządu CaliVita Polska. Spotkanie to, było podzielone na dwie części. W pierwszej części prowadzone prelekcje były na temat nowości dotyczących produktów, które już niebawem znajdą się w ofercie, a także na temat statystyk rynku, co do sprzedaży suplementów w Polsce. O tym mówiła Pani Anna Mieszało – dyrektor Działu Marketingu.

renata-zarzycka-bienias-calivita-suplementy2Mnie przypadła rola do przedstawienia wszystkich aktualnych promocji i omówieniu ciekawostek, dotyczących promocyjnych produktów.
(na zdjęciu Renata Zarzycka)

Kolejni Menadżerowie, opowiadali wiele ciekawych historii własnych, bądź ich klientów, w których dowiedzieliśmy się, jak dzięki suplementom CaliVita, pomogli oni ludziom uzdrowić swoje ciała i wzmocnić organizm. Prelekcje na ten temat poprowadzili doświadczeni niezależni konsultanci CaliVita Polska:

Irena Słowik
irena-slowik-calivita-rzeszow

Renata Kłosowicz
renata-klosowicz-calivita-rzeszow

Magdalena Kireńczuk
magdalena-kirenczuk-krosno-calivita

 

wojciech-mieszalo-dyrektor-calivita

Druga cześć biznesowa po przerwie, była poświęcona omówieniu wzbogacenia i udoskonalenia Planu Marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem nowej premii bonusowej dla klubowiczów – PULA. Temat ten omówił zaproszony gość, sam we własnej osobie dyrektor CaliVita Polska – Wojciech Mieszało. Okazuje się, że z tej dodatkowej premii, w Polsce korzysta już około 80 osób, dzięki temu, iż zmienili oni nieco swój system działania i aktywowali się bardziej ze Sponsorowania, również w kierunku szerokiej obsługi posprzedażnej. Do takiego właśnie działania, motywuje dodatkowa premia tzw. PULA, a wypłaty dla aktywnych Liderów, są niekiedy znacznie większe, niż ich podstawowe premie, wynikające z Planu Marketingu oraz obrotów i budowy struktury.

Po prezentacji dodatków motywacyjnych, jakie zaproponowała CaliVita Polska swoim Liderom na poziomie 10-15%, nastąpiły wystąpienia motywacyjne Menadżerów CaliVita Polska.

Swoją interesującą prelekcję, bogatą w metafory trafiające prosto do umysłu i serca słuchaczy, poprowadził Stanisław Gancarz.

stanislaw-gancarz-calivita

Kolejnie zaprezentowali się:

Kamil Fudali
kamil-fudali-calivita-rzeszow

Anna Szubert
anna-szubert-calivita

Kamil opowiedział słuchaczom, jakie były jego początki, dlaczego wybrał CaliVita oraz jak jego praca, przekłada się na spełnianie marzeń. Natomiast Anna powiedziała jak wiele nauczyła się dzięki społeczności CaliVita, jak wiele dały jej szkolenia motywacyjne, psychologiczne, sprzedażowe, warsztaty przemówień publicznych i wiele, wiele innych, które organizowaliśmy w swojej grupie rzeszowskiej przez wiele lat, a w których ona chętnie uczestniczyła. Podsumowując powiedziała, o ile więcej wiary w swoje możliwości teraz posiada, jest pewniejsza siebie, wie, że potrafi wszystko, jeśli tylko chce. Wiedza ta przekłada się na jej pracę, pomaga jej osiągać satysfakcje, spełniać się w życiu oraz  odnosić sukcesy. Widać, że Ania tak jak i Kamil są osobami spełnionymi i szczęśliwymi.

jozefa-wasiak-rzeszow-calivita jozefa-wasiak-grazyna-mical jozefa-wasiak-rzeszow-calivita2 regionalne-spotkanie-calivita-rzeszow4 mlgorzata-ryba-marcin-radon-maria-romanowska grazyna-wierzycka-calivita sluchacze-calivita-rzeszow sluchacze-calivita-rzeszow4 sluchacze-calivita-rzeszow3

Na zakończenie zostały rozdane dyplomy dla osób z naszego regionu, które pracują aktywnie i uzyskały dodatkowy bonus Pula. Jeden z uczestników (poziom 15%), został poproszony o informację, o tym czy jest zadowolone z nowego bonusu i czy te dodatkowe środki są mu przydatne na spełnianie marzeń, rozwój osobisty czy też biznesu. Potwierdził, iż to co wygenerował od lutego 2018, przeznaczył na swój wyjazd we dwoje w czerwcu, na firmowy Summer Camp CaliVita w Chorwacji, z którego więcej relacji przekaże w kolejnych wpisach. Kolejne środki pokryją idealnie uczestnictwo w trzydniowych 21-urodzinach CaliVita Polska, które odbędą się w Gdańsku, już niebawem w dniach 14-16 września 2018.

katarzyna-wierzycka-wojciech-mieszalo

losowanie-nagrody3Podsumowaniem spotkania CaliVita Polska w Rzeszowie, była miła chwila. Odbyło się losowanie upominków dla najwytrwalszych uczestników. Dało nam to wszystkim wiele radości, zabawy i uśmiechu.

W reklamowych torebkach z napisem CaliVita, uczestnicy znajdowali cenne witaminy i minerały oraz kosmetyki naszej firmy.

W losowaniu pomagała nam jedna z najmłodszych klubowiczek CaliVita – Katarzyna Wierzycka.

Oto tylko niektórzy, z  licznych uczestników naszego losowania:

piotr-migala-calivita ala-gajdek-haber irena-slowik-calivita

Jako organizator spotkania wspólnie z CaliVita, spotkanie skoczyliśmy zgodnie z planem o 21 godzinie. Po tym czasie nieliczna grupa Menadżerów udała się na wspólną kolację, na którą zaprosił nas dyrektorem Wojciechem Mieszało wraz z Anią Mieszało. Czas upłynął nam w miłej atmosferę i na wspomnieniach licznych wyjazdów, szkoleń, balów CaliVita. A było co wspominać.

renata-zarzycka-bienias-anna-mieszalorenata-zarzycka-bienias-calivita-suplementy3renata-zarzycka-bieias-pomocje-calivita-suplementy

Relacja: Renata Zarzycka

=================

P.S.

Całemu naszemu spotkaniu przyświecała coachingowa myśl według zasady:

„pracując na deficytach budujemy rzemieślnika, pracując na mocnych stronach budujemy mistrza”.

W myśl tej zasady opublikowałam wiele audiobooków (książki czytane), przydatnych w pracy menadżera, kierownika, dyrektora, zarządcy, w rożnego typu przedsiębiorstwach, we własnym biznesie, a szczególnie w sektorze DS/MLM. Poradniki te w postaci krótkich szkoleń, są znacznie mniej kosztowne niż  szkolenia w realu i można ich słuchać wielokrotnie wszędzie, nawet podczas jazdy samochodem, dokładnie wtedy, kiedy mamy ograniczony czas na czytanie książek.  Dotyczą one sekretów rozmów, poprawy komunikacji i lepszego słyszenia i usłyszenia drugej osoby, budowania zdrowych relacji oraz podstaw utrzymania naszego zdrowia na najwyższym poziomie.

publikacje-na-facebook

I Ty zostań Mistrzem!