Multiwitamina dla niemowląt

Multiwitamina dla niemowląt

1 stycznia 2020 0 przez Dr Renata Zarzycka

Produkt uzupełniający codzienną dietę w witaminy: AECB1, B2, B6, B12, kwas pantotenowy, niacynę w postaci smacznego płynu o smaku pomarańczy łatwego w dawkowaniu w formie kroplomierza, przeznaczonego dla dzieci.

Porcja witamin w kroplach dla dzieci i nie tylko!

Pre Steps Daily to suplement diety bogaty w witaminy dopasowany do potrzeb rozwijającego się i dojrzewającego organizmu dzieci. To również wyśmienity produkt dla osób dorosłych mających problemy z połknięciem tabletek czy kapsułek. Formuła kropelek ułatwia podawanie, dawkowanie oraz sprawia, że składniki aktywne są jeszcze lepiej przyswajalne i skuteczniej wykorzystywane przez organizm.

To jedyna w swoim rodzaju micelatowana multiwitamina w płynie dla niemowląt już od 1 miesiąca życia do 3 lat. Dzięki technologii micelatów ma wysoką wchłanialność i jest przyswajana już w jamie ustnej.

Pre Steps Daily to naturalne źródło pochodzenia witamin (wit. C, E, prowitamina A z olejów rybnych, grupa wit. B). Według dokumentacji – Master Formula Specification Sheet – producent 4Life Products, w preparacie Pre Steps Daily drożdże nie występują jako naturalne źródło pochodzenia witamin B. Pozwala to na bezpieczne stosowanie Pre Steps Daily u niemowląt, podczas infekcji drożdżakami (grzybami), infekcji bakteryjnych, wirusowych oraz innymi pasożytami. Zastosowanie: wzmacnia układu obronny organizmu, sprzyja prawidłowemu rozwojowi.