Odtruwanie i odkwaszanie organizmu jonizatorem wody

Odtruwanie i odkwaszanie organizmu jonizatorem wody

8 sierpnia 2014 0 przez Dr Renata Zarzycka

ZACHOWAJ ZDROWIE I MŁODOŚĆ ORGANIZMU NA WIELE LAT!

DETOKSYKACJA jonizowaną wodą o ujemnym ładunku

AquarionKiedy stosujemy jonizowaną wodę, tworzy się specjalna substancja pełna ujemnego ładunku, która jest podobna do struktury wody tej występującej w morzu, w kropli rosy lub w wodospadzie i która jest znana ze swojego korzystnego odtruwającego – odkwaszającego działania na ludzki organizm.

Picie alkalicznej wody jonizowanej, którą otrzymujemy z urządzenia oczyszczającego i jonizującego wodę – jest niezwykle istotnym i skutecznym sposobem na odfiltrowanie dioksyn oraz innych substancji chemicznych, mających negatywny wpływ na stan naszego zdrowia i środowiska.

AQUARION – jonizator wody oraz filtr w jednym – urządzenie firmy CaliVita Electronics

Aquarion posiada unikalną umiejętność: rozdziela wodę na wodę kwaśną i alkaliczną. Badania w tej dziedzinie rozpoczęły się w Japonii ok. 50 lat temu. Wyniki na roślinach i zwierzętach, a dalej na ludziach, przeszły wszelkie oczekiwania. Aquarion wytwarza jonizowaną wodę, filtrując kilka razy tzw. „karnówkę”. Usuwa z niej chlor i zanieczyszczenia chemiczne w tym również wirusy i bakterie. Po zakończeniu procesu filtracji woda zostaje poddana jonizacji. Ponadto obecność turmalinu – kamienia wytwarzającego korzystne dla zdrowia dalekie promieniowanie podczerwone (FIR), wzbogaca wodę w cenne jony ujemne. Nasz organizm ma odczyn lekko zasadowy, tak więc konsumpcja jonizowanej wody alkalicznej wspomoże prawidłowe jego funkcjonowanie. Przede wszystkim taka woda będzie działać odkwaszająco, a jak wiemy u podstaw każdej choroby (pomijając mechaniczne przyczyny), jest zakwaszenie organizmu – ACIDOZY (kwasica metaboliczna).

Zamów Aquarion tutaj >>

Toksyczny człowiek to chory człowiek – jest rozdrażniony, nerwowy, ma depresję, a nawet łatwo u niego o choroby psychiczne. Ponad to zaleca się picie wody alkalicznej w przypadku:

* nadkwaśności żołądka
* przewlekłej biegunki
* zaburzeń trawienia
* nieprawidłowych procesów fermentacyjnych w żołądku i jelitach (wzdęcia, brzydki oddech)

AQUARION – urządzenie do jonizacji wody i oczyszczania

Kilka słów o filtrze najnowszej generacji – AQUARION.
To urządzeniu, które powinno być dziś w każdym domu, gdyż służy naszemu zdrowiu. Wytwarzając alkaliczną wodę odtruwa nas – odkwasza nasz organizm i zapobiega wszelkim chorobom związanym z kwasicą metaboliczną, która jest przyczyną wszystkich chorób ( m.in. otyłości, miażdżycy, chorób serca, podagry, nadciśnienia, cukrzycy, chorób serca, mózgu, mięśni, układu nerwowego i wielu innym).  Dzięki obecności TURMALINU, w naturalny sposób jonizuje wodę. O emitowaniu podczerwieni z turmalinu >>

AQUARION – jonizator wody oraz filtr w jednym – urządzenie firmy CaliVita Electronics

Woda jonizowana ma ogromne znaczenie dla organizmu. Cząsteczki H2O w wodzie wzajemnie wiążą się. Takie molekuły określa się jako klastry. W tradycyjnej wodzie klaster składa się z 12-18 molekuł H2O, woda jonizowana składa się tylko z 6 molekuł!
Mniejsza struktura sprawia, że taka woda może szybciej i w większej ilości przedostać się do komórek niż „tradycyjna” woda i dłużej tam pozostaje dobrze nawadniając nasze ciało.

Działanie jonizowanej wody alkalicznej

aquarion_testuj_ssDr Josef Kohan tłumaczy nam, że klasterowa struktura woda tworzy się podczas procesu jonizacji. W ten sposób zdolność nawadniania organizmu może być nawet 6 – krotnie większa, gdyż woda jest łatwo absorbowana, łatwiej przedostaje się do komórek, gdzie zostaje tam wykorzystana. Woda jest sterylna, bogata w molekułach tlenu, pozbawiona ciężkich metali, trujących substancji oraz drobnoustrojów. Stosując alkaliczną wodę skutecznie przeciwdziałamy zakwaszeniu organizmu usuwając tym samym przyczyny wielu chorób degeneracyjnych. Co to oznacza w praktyce?

Większość spożywanych pokarmów zakwasza nasz organizm. Dodatkowo proces ten może być nasilony przez obecność w pokarmie pewnych substancji dodatkowych oraz niektórych leków. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie poradzić sobie z zakwaszeniem, tzn. gdy posiada odpowiednie rezerwy alkaliczne. W przeciwnym razie, zakwaszenie może niekorzystne wpływać na funkcje organizmu, nie wywołując początkowo żadnych widocznych objawów, ale po pewnym okresie czasu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest fakt, iż organizm zużywa dużą ilość składników mineralnych, aby sobie to zrekompensować. Jonizowana woda zasadowa alkalizuje organizm w skuteczny sposób oraz pomaga zachować prawidłową równowagę kwasowo-zasadową naszego organizmu.

W molekułach wody alkalicznej dominujący jest ujemny ładunek – dlatego też jest ona odpowiednia do wiązania i neutralizacji szkodliwych cząsteczek tzw. wolnych rodników w naszym organizmie. Z tego powodu woda alkaliczna posiada znakomite działanie antyoksydacyjne.

AQUARION – jonizator wody oraz filtr w jednym – urządzenie firmy CaliVita Electronics
pH wody   zasadowej i kwaśniej

krople_sWzmocnieniu ulega nasz system obronny – w efekcie mniej się przeziębimy lub wcale, a istniejący poziom dobrej energii w naszych komórkach, osiąga swój maksymalny pułap. W tym przypadku pomaga ona leczyć wszelkie choroby, których przyczyną jest zakwaszenie organizmu. Oto tylko niektóre z nich m.in. miażdżyca, cukrzyca, nadwaga, cellulitu, choroby nowotworowe, alergia, astma, choroby układu nerwowego, moczowego, oddechowego, układu trawienia oraz wszelkie stany zapalne, bóle itd.. Większość chorób, które wymagają usunięcia przyczyn poprzez wydalenie toksyn a wraz z nimi neutralizację wolnych rodników oraz poprzez biorezonansową naprawę częstotliwości drgań błony komórkowej – naprawę energetyki w komórkach.

Testuj wodę we własnym domu

aquarion_testery_ssWraz z zakupem jonizatora wody AQUARION otrzymasz zestaw testerów. Dzięki nim samodzielnie możesz sprawdzić pH  wody wytwarzanej przez Twój AQUARION, jak też dodać zwiększyć minerałów wkładając specjalny mineralizator wapniowy tym samym bardziej zmiękczając wodę. Oto test wody neutralnej i wody zasadowej.

W takich okolicznościach wzmocnieniu ulega nasz naturalny system obronny – w efekcie nie przeziębimy się, a istniejący poziom energii osiąga swój maksymalny pułap.

Jonizowaną wodę kwaśną (nie pijemy), stosujemy zewnętrznie na skórę, przy grzybicy stóp i paznokci (moczenie chorych miejsc 30minut dziennie), na oparzenia i rany oraz do podmywania się. W przypadku zatkanego nosa, w przypadku alergii na pyłki, podczas grypy lub przeziębienia, należy płukać nią błonę śluzową. Taką wodę możemy również używać do dezynfekcji wybranych powierzchni bez stosowania środków chemicznych

Dzięki zróżnicowanemu oprogramowaniu Aquarion, sami decydujemy o właściwości wody.

Podsumowując – AQUARION to urządzenie o wysokiej jakości filtra, produkujące jonizowaną, sterylną, aktywną wodę bogatą w tlen, pozbawioną ciężkich metali i trujących substancji. Posiada wiele atutów dzięki możliwości neutralizowania wolnych rodników. Konsumując alkaliczną wodę, możemy skutecznie przeciwstawić się zakwaszeniu naszego organizmu. Oprócz odpowiedniego procesu jonizowania wody, niezwykle istotne jest, iż urządzenie dostarcza pitną wodę, która chroni lub przyczynia się od odzyskania zdrowia. – dr József Kohan

aquarion-krysztal-wodyAQUARION jest dostępny w sprzedaży w Polsce.

Zamówienia dla Klubowiczów tutaj – https://renatazarzycka.calivita.com.pl/products

Jeśli nie jesteś jeszcze Klubowiczem, możesz AQUARION zamówić podczas wpisu do Klubu CaliVita – link:
https://renatazarzycka.calivita.com.pl/products

AQUARION POPRAWIA STRUKTURĘ WODY NA KORZYSTNĄ DLA ZDROWA.
 MA TO WPŁYW NA WSPOMAGANIE UTRZYMANIE SPRAWNOŚCI I MŁODOŚCI ORGANIZMU

ZAMÓW AQUARION TUTAJ>>