Zestaw dla mężczyzn na problemy z prostatą

Zestaw dla mężczyzn na problemy z prostatą

6 października 2019 0 przez Dr Renata Zarzycka

Doskonały zestaw dla dbających o siebie mężczyzn. Przerost gruczołu prostaty, to stan chorobowy i zarazem ogromna niedogodność. Sprawna prostata, to zdrowie mężczyzn, to satysfakcja z udanego życia intymnego, to brak problemów przy oddawaniu moczu. To brak strachu przed rakiem prostaty.

Pro-STP – to wyciąg z owocu palmy sabałowej, śliwy afrykańskiej, nasion lnu, pokrzywy. To zioła typowo dla mężczyzn. Zawiera także bioperynę, selen, cynk i likopen.

L-arginina – rozszerza naczynia krwionośne, więc ma bezpośredni wpływ na układ krążenia, zwiększa siły witalne i potencję.

Kwasy tłuszczowe Omega 3 są niezbędnymi składnikami odżywczymi i wchodzą w skład każdej błony komórkowej w ludzkim ciele. Służą jako smar do komórek, poprawiając elastyczność i komunikację między komórkami oraz wspomagając metabolizm komórkowy i ekspresję genów. Kwasy te, to sprawny mózg i zdrowy układ sercowo naczyniowy. Omega 3 Concentrate – dla mężczyzn to, zdrowe i silne plemniki, to lepsze ukrwienię prącia. To wyższy poziom dopaminy w mózgu, który wyzwala pobudzenie. Wyższy poziom hormonu męskości -testosteronu, dobroczynne działanie na zdrowie prostaty i dużo lepszy nastrój.