Zestaw antystresowy

Zestaw antystresowy

6 października 2019 0 przez Dr Renata Zarzycka

Zestaw, który złagodzi odczuwanie przez nas stresu. Pozwoli działać precyzyjniej, wydajniej. Doskonale wspomoże nas w pracy, szczególnie tej mocno stresującej. Stosowanie tego zestawu pomoże uchronić nasze zdrowie psychiczne, by trudności życia codziennego nie przyczyniły się do rozwoju nerwic i depresji.

Stress Management zawiera komplet uzupełniających się witamin z grupy B, które są odpowiedzialne za właściwe funkcjonowanie naszego układu nerwowego oraz magnez, cholinę, inozytol i naturalną witaminę C

Rhodiolin koi nerwy i dodaje energii życiowej, ma wpływ na odporność immunologiczną. Reguluje napięcie nerwowe, doprowadza do równowagi poprzez wyciszenie, silnie mobilizuje organizm do działania.
Więcej szczegółów tutaj: https://klinika-zdrowienia.pl/index.php/rhodiolin/

Polinesian Noni – sok z owocu noni znany od ponad 2 tys. lat. Reguluje ciśnienie, wspiera układ nerwowego i układ krążenia. Wpływa na kontrolę podziału komórek. Zawarta w nim kseronina i prokseronina mają ogromny wpływ na procesy regeneracyjne i rekonwalescencyjne. Przyspieszają powrót do zdrowia po przebytej chorobie.

Zamów powyższe suplementy w najniższej cenie klubowej

 – w Polsce tutaj:  https://renatazarzycka.calivita.com.pl/products

–  w innych krajach tutaj: https://klinika-zdrowienia.pl/index.php/sklep-2/

Renata Zarzycka – ZnanyLekarz.pl