Zestaw na menopauzę

Zestaw na menopauzę

6 października 2019 0 przez Dr Renata Zarzycka

Zestaw doskonały dla kobiet szykujących swój organizm do planowanej ciąży oraz dla kobiet w okresie menopauzy.

Zestaw doskonały dla kobiet w każdym wieku, celu regulacji gospodarki hormonalnej np. dla kobiet pragnących zajść w ciążę i świadomie przygotowujących swój organizm do planowanej ciąży, dla kobiet w okresie menopauzy a szczególnie również dla kobiet po tym okresie, kiedy poprzez drastyczny spadek poziomu hormonów płciowych, podnosi się zagrożenie osteoporozą i miażdżycą. Wtedy szczególnie, o czym mało kto wie, składniki zawarte w Menopausal Formula, są cenną pomocą w profilaktyce zdrowia organizmu oraz w celu utrzymania go na jak najlepszym poziomie sprawności fizycznej i psychicznej, z jednoczesnym opóźnianiem procesu starzenia się.

Menopausal Formula – zawiera skrzyp polny, żeń-szeń syberyjski, korzeń lukrecji, korzeń pluskwicy, dzięgiel chiński, drapacz lekarski i niepokalanek mnisi. To przekłada się na tysiące związków czynnych.

Omega 3 – to doskonałe kwasy nienasycone, które umożliwiają przygotowanie organizmu do ciąży i jednocześnie ułatwiają życie w okresie menopauzy.

C1000 Plus – to witamina C, która działa przeciwzapalnie i redukuje wolne rodniki. Niezbędna do prawidłowej pracy naszego układu immunologicznego.